אפליקציית צילום לאייפד

היום כבר אפשר לצלם תמונות איכותיות ביותר גם באמצעות האייפד שלכם באמצעות אפליקציית צילום חדשה. עם התקדמות השימוש באייפד, השימוש בו נכנס לעוד ועוד תחומים יומיומיים אלו ואחרים, ואחד היישומים שהיו הכי חסרים הוא אפליקציה לחובבי הצילום. המצלמה המקורית המגיעה עם האייפד היא בעלת איכות טובה ביותר אבל הרזולוציה המקסימאלית שלה לא אפשרה צילום חד של פרטים קטנים, או שילוב בין צילומי הסטילס לצילומי הוידיאו.

אתם כבר מכירים מגוון רחב מאוד של אפליקציות לאייפד שכבר עכשיו, אנחנו לא מבינים איך חיינו לפני שהיו לנו את כל השירותים האלו. לכולנו יש משחקים, יומנים, אלבומים ואפליקציות כמעט בכל תחום החל מחיפוש חניה, וכלה בהזמנות מראש במסעדה, שיתופים חברתיים ועוד ועוד.

אפליקציית צילום לאייפד

למען חובבי צילום פותחה אפליקציה חדשה המאפשרת לצלם עם המצלמה המותקנת באייפד ברזולוציה גבוהה הרבה יותר עד לרזולוציה של 1280X960. היישום הזה לא מחייב אתכם בשום התקנה מיוחדת, הוא קל מאוד לתפעול ומתאים לא רק לחובבי צילום מקצועיים, אלא לכל מי שמעוניין לצלם עם האייפד תמונות באיכות גבוהה וברזולוציה גבוהה ביותר.

אפליקציית הצילום לאייפד זמינה לכולכם בחינם והיא מאפשרת מעבר לצילום ברזולוציה גבוהה גם יישומים נוספים, כמו האפשרות לצילום של תמונות סטילס תוך כדי צילום וידאו, ואפשרות למעבר חלק בין המצלמה האחורית למצלמה הקדמית תוך כדי הצילום. אפליקציית הצילום נראית פשוטה, אך היא פותחת בפני כל המתעניינים בצילום אפשרויות רבות מגוונות להגיע להישגים אומנותיים או מעניינים בהרבה מהאפשרויות הזמינות לצלמים המשתמשים באייפד כרגע.

אפליקציה שהופכת את האייפד למצלמה

לאחר שתורידו את האפליקציה, כדי להפעיל אותה כל שתצטרכו לעשות הוא ללחוץ על מסך האייפד ושם יופיעו כפתורים הנותנים לכם לשלוט על המעבר בין המצלמות, כיוון הרזולוציה, אפשרויות המעבר בין צילום סטילס לצילום וידאו או שילוב בין השניים.

לכל משתמשי האייפד, הנה אפליקציה לאייפד שהופכת את המצלמה שלו למצלמה חצי מקצועית ונותנת עוד יישום מרתק ומהנה לכלל המשתמשים. לא חייבים להיות מומחים בצילום כדי להתנסות באפליקציית הצילום לאייפד, אבל גם צלמים מקצועיים ימצאו את האפליקציה שימושית ביותר.

שלח תגובה

תגי HTML מותרים: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>