מצגות באייפד

אנשי עסקים ומכירות רבים נוטשים את המחשבים הכבדים לטובת טאבלטים קטנים וקלים. המעבר לטאבלטים הוביל דור חדש של מצגות. אספנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבנות מצגות טובות יותר באייפד.

יתרונות המצגות באייפד

בהקרנה בפני קבוצה הקפידו על שקפים נקיים יחסית וודאו שאינם עמוסים מידי. במידה שיש לכם שקפים עמוסים יותר הכוללים מידע רב, נסו להעביר את האייפד בין המשתתפים כך גם תהנו ממצגת איכותית. אם החלטתם להקרין את המצגת, בחרו במקרן איכותי כדי לא לאבד את האפקט האיכותי של מסך האייפד.

שלט רחוק

דפדוף ידני בין דפי המצגת באייפד עלול ליצור הסחת דעת ולכן מומלץ להשתמש בשלט רחוק. לכלי המצגות של אפל קוראים קי נוט (Keynote). אפשר לרכוש אפליקציה שתהפוך את האייפון שלכם לשלט של האייפד. מחיר אפליקציה זו $0.99 והוא זמין באפל-סטור. כמובן שאפליקציות שליטה מרחוק מורכבות יותר צצות כל הזמן ושווה להתעדכן.

כלי מצגות מתקדמים לאייפד

אם פעם מצגות סטנדרטיות נעשו ב Power Point, היום ניתן להשתמש בכלים חדשניים וטובים יותר למצגות. שני כלים לדוגמה הם Prezi ו SlideRocket. מדובר בשתי אפליקציות אייפד חינמיות שמציעות פיצ'רים משופרים תמורת דמי שימוש חודשיים. אפליקציות נוספות מאפשרות להפוך את האייפד ללוח לבן שניתן לכתוב עליו ולשתף מצגות באמצעותו כמו למשל Air Sketch ו-Power Presenter.

לסיכום, השימוש באייפד ככלי תצוגה לקח את עולם המצגות העסקיות צעד אחד קדימה. יצירתיות, שימוש בגרפיקה משובחת וכלים ליצירת ולעריכת מצגות מתקדמים משדרגים כל מצגת והופכים אותה למוצלחת יותר.

1 comment on “מצגות באייפד

  1. ציפי שריג

    כיצד ניתן להעביר מצגת מוכנה לאייפד ממחשב

שלח תגובה

תגי HTML מותרים: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>