אייפד של אפל – לקוחות הכי מרוצים

בצל המשפט הפטנטים שמתנהל בין אפל לסמסונג, וכשבוע לאחר שהרשת הקמעונאית האמריקאית בסט ביי ספגה תלונות רבות מפי לקוחות שתכננו לקנות אייפד אך לטענתם הוטעו וקנו במקום את הטאבלט החדש של סמסונג, סקר חדש שנערך על ידי comScore קובע כי המכשיר המשביע רצון ביותר בקרב משתמשי הטאבלטים הוא האייפד.

תוצאות הסקר הן תולדה של מחקר בן שלושה חודשים שבחן מספר רב של פרמטרים כמו מגוון אפליקציות, מחיר, תפיסת המותג, נוחות מערכת ההפעלה, יכולות וידאו ואודיו ועוד. בסיכום התוצאות אייפד הצליח לגבור על כל המתחרים וזכה לציון של 8.8. בפיגור קטנטן אחריו קיבל הקינדל פייר (Kindle Fire) של אמזון בציון של 8.7, וטאבלטים מבוססי אנדרואיד קיבלו את הציון 8.2 בממוצע.

צילום: FreeDigitalPhotos.net

בנוסף לשביעות הרצון, בדק הסקר גם את מאפייני המשתמש הממוצע במכשירים השונים. מהסקר עולה כי משתמשי אייפד הם ברובם גברים (52.9%), צעירים (44.5% מהמשתמשים הם מתחת לגיל 35) ומבוססים כלכלית יחסית לשאר משתמשי הטאבלטים. גם בארץ, למרות שמחירו של האייפד מעט גבוה יותר מטאבלטים אחרים, הוא עדיין מוביל המכירות.

 

 

שלח תגובה

תגי HTML מותרים: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>