אפליקציית eBay לאייפד עודכנה

אם גם אתם התמכרתם לשיטוט האינסופי בין מאות אלפי המוצרים השונים והמשונים הממלאים את מדפיו הוירטואליים של אתר eBay, השבוע מביא עימו בשורות טובות בשבילכם: עדכון גירסה משמעותי שהשיקה החברה לאפליקציית האייפד שלה הופך את חוויית השימוש לטובה לא פחות ואף יותר מזו המתקיימת באתר הוובי. גירסת 2.0 של אפליקציית eBay כוללת מתיחת פנים עמוקה לממשק, תמיכה במסך הרטינה המשובח של האייפד החדש (שהגיע לישראל לאחרונה), הצגת תמונות ברמת חדות גבוהה ומרהיבה, תמיכה בצפייה אופקית ובצפייה אנכית ובעיקר הוספת פיצ'רים שהיו חסרים עד כה למשתמשים באייפד בהשוואה לאלה הקיימים באתר החברה.

קרדיט: itunes

גירסת 2.0 של אפליקציית eBay לאייפד

עם הפעלת האפליקציה תנווטו למסך בית אשר את תכניו תוכלו להתאים לצרכיכם האישיים. כברירת מחדל, מסך הבית יוצף ב: הפניות למוצרים חדשים שהועמדו למכירה, הפניות למוצרים הצועדים בראש טבלת המכירות, וכמובן הפניות למוצרים שאתם עצמכם העמדתם למכירה או רכשתם. הניווט בין המסכים והתפריטים השונים מתבצע בצורה חלקה בהחלט באופן העושה שימוש יעיל ביכולות המגע של מסך האייפד.

האפליקציה מאפשרת למשתמש לבצע את מגוון הפעולות האפשריות באתר eBay: העלאת מוצר למכירה, הגשת הצעה לרכישה וכן תשלום עבור המוצר.

להורדת האפליקציה

1 comment on “אפליקציית eBay לאייפד עודכנה

שלח תגובה

תגי HTML מותרים: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>